Glynn Brothers Chemicals Prague, spol. s.r.o.

Detaily produktu

DonJoy

Prevence - Rehabilitace - Regenerace

DJO je přední výrobce a distributor široké škály vysoce kvalitních ortopedických pomůcek Donjoy®. Sídlem firmy je Vista, California, USA, odkud jsou výrobky distribuovány do více než 50 zemí světa. Hlavním cílem společnosti je neustálá inovace a výzkum vedoucí ke zvýšení ochrany a komfortu pacienta.

 

Kvalita výroby

Každému detailu je věnována velká pozornost, tak aby bylo dosaženo vysokého standardu kvality, trvanlivosti a funkčnosti. Využívá se moderních konstrukčních programů ProEngineerTM, CosmosTM a AutoCadTM, které pomáhají rychlému zavádění technických inovací. 

 

Vedoucí místo ve výzkumu a rozvoji

Dj Orthopedics má vlastní výzkumnou laboratoř, která umožňuje provádět neustálý vývoj a zkoušky nových pomůcek. Materiály procházejí zkouškami kvality tak, aby odpovídaly požadovaným specifi kům. Ortézy jsou testovány na speciálních anatomických modelech pro zajištění vysoké funkčnosti, kvality a trvanlivosti. Firma se vysokou měrou podílí na klinických studiích pro lepší pochopení biomechaniky kloubních poranění, hojení tkání a následné rehabilitace.

 

 

 

katalog ke stažení zde

 

více informací na www.donjoy.cz

 

Glynn Brothers Chemicals Prague, spol. s r.o. | vyrobilo SM Works
back to top