Glynn Brothers Chemicals Prague, spol. s.r.o.

Detaily produktu

Neen

Co je stresová inkontinence a co jí způsobuje?
Stresová inkontinence je běžný problém, který postihne až třetinu žen. Přináší ho celková ochablost svalstva pánevního dna. Nejčastější příčinou je těhotenství a porod, ale mohou ji způsobit i jiné faktory - menopauza a celkový proces stárnutí. Právě proto odborníci doporučují, aby všechny ženy pravidelně prováděly posilování svalů pánevního dna.

Svaly pánevního dna jsou vázány na stydké kosti. Představte si pánevní dno jako houpací síť, která podepírá močový měchýř, dělohu a střeva. Když si představíte zatížení během devíti měsíců těhotenství a následného porodu, porozumíte, proč jedna ze tří matek následně trpí zeslabenými svaly pánevního dna a špatnou kontrolou močového měchýře.

Jestliže jste již zaznamenala, že Vám uniká moč, když se smějete, kašlete, kýcháte, běžíte, tančíte nebo cvičíte, začněte posilovat svaly pánevního dna co nejdříve a během několika týdnů bude tento problém minulostí. Váš svalový tonus bude obnoven a vy si budete užívat výsledky – kontrolu nad močovým měchýřem a větší sebevědomí.

 

více informací na pomucky-inkontinence.cz

neen

 

 

 

Glynn Brothers Chemicals Prague, spol. s r.o. | Zásady ochrany osobních údajů | Informace o cookies | vyrobilo SMWORKS
back to top